רפואה טבעית - נשירת שיער-טיפול וייעוץ
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

 

השאירי פרטים ונחזור אליך לקביעת תור

נשירת שיער | התקרחות
 

נשירת שיער מוגדרת כהידלדלות צמיחת השיער עד כדי הקרחה באזורים שונים כאשר שיער חדש בריא ונורמאלי אינו צומח במקומו. מצב של התקרחות עלול לנבוע מגורמים גנטיים, ולגבי שני המינים בא לידי ביטוי בעת הזדקנות, מחלות עור,תרופות לטיפול במחלת הסרטן, תת פעילות של בלוטת התריס ועוד...
האצה בנשירת שיער עלולה להיות תוצאת הלוואי של דיאטות קיצוניות ולא מאוזנות. סיבות אחרות הן תת ספיגה של ויטמינים ומינראלים במחלות מערכת העיכול, אנמיה ומחסור בויטמינים ומינראלים...

איך מושפעת נשירת השיער מתזונה? 

אלמנט המתח הנפשי משפיע ודומיננטי מאוד, על כן חשוב לתת מענה לפן הרגשי במקביל לפן הפיסי.
נשירת השיער קשורה 
במצב הורמונאלי, איבוד ברזל וויטמיני B  וכן קיימת שכיחות גבוהה יותר למצב של תת פעילות בבלוטת התריס לעומת הגברים , אצלכן  יש סיכוי לשינוי מגמה לטובה ומצב זמני של נשירת שיער- יכול להיות הפיך. הערכה ספציפית להצלחת הטיפול, תלויה אמנם בסיבת הנשירה- וניתן להמליץ על טיפול בכל מקרה לגופו, אולם בשורה זו - שאכן תיתכן הטבה משמעותית שתביא לצמיחה מחודשת של שיער – ייחודית בעיקר לנשים....

נשירת שיער בעיה שמשפיעה על נשים רבות

למרבה הצער, לעתים קרובות קשה לאתר את הסיבות לנשירת שיער. במקרים מסוימים, נשירת שיער יכולה להיות מיוחסת לגנטיקה, הורמונים או מצבים רפואיים מסוימים. במקרים אחרים, מתח, תזונה לקויה או תרופות מסוימות יכולים להיות אשמים.
על מנת לקבוע את הסיבה לנשירת שיער, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, שכן רק כך ניתן לספק אבחנה מדויקת וטיפול מתאים.  אורח חיים בריא, כולל אכילת תזונה מזינה, הפחתת מתח והימנעות מתרופות מסוימות יכולים לסייע במניעת נשירת שיער.

טיפול  נטורופתי לאחר אבחון יסודי - מאפשר בחינת הסיבה במקרה הספציפי ומתן מענה ופתרון ממוקד למכלול הגורמים לעצירת נשירת השיער.