רפואה טבעית - מאמרים

מאמר - סטרס וחרדה

פורסם ב: 17/10/2014
צמחי מרפא להורדת סטרס. שימוש בפורמולה צמחית המשפיעה על מנגנונים פסיולוגיים שונים בגוף בהכוונת נטורופטית והרבליסט קלינית.

חשיבה חיובית

פורסם ב: 01/06/2015
דמיון מודרך ובריאות נפשית - מחקרים שנעשו להתחקות אחר פעילות המוח מצאו הבדלים פסיולוגיים שנצפו במוחם של של אנשים שנהגו לעשות מדיטציה דרך קבע , והשפעה מייטיבה משמעותית על קצב הלב והנשימה. הדמיון המודרך

לשבור את החום

פורסם ב: 14/07/2016
ידוע שנשים סובלות מתסמיני גיל המעבר – גלי חום עצבנות, אובדן מסת שריר,היחלשות העצמות, הזעות מרובות, השמנה בטנית ועייפות, חוסר מוטיבציה ועוד. פחות מדובר שגם לא מעט גברים סובלים מתסמינים של גיל המעבר

סוכר לא רק אוייב

פורסם ב: 26/07/2016
הבשורה, שניתן להפוך את המגמה ולהחלים ממחלת הסוכרת – לקיחת אחריות לשינוי באורח חייך דרך הנטורופתיה היא המפתח והמזור למחלה !

אתה בריא המעי רגיש

פורסם ב: 18/08/2016
"אין לך דלקת, כנראה שאת/ה סובל/ת ממעי רגיז/רגיש "- כך אבחן הרופא את בעייתך. הפרעות עיכול רבות,עצירות,צרבות, שלשול,אי נוחות וכאב בטן,בחילות, נפיחות...,כולן תופעות הקשורות באי נוחות כללית ועיכול לקוי.

ד"ר גילה ידידיה ברדיו

פורסם ב: 20/09/2016
האזינו לתוכנית רדיו - אורחת באולפן ד"ר גילה ידידיה מדברת על מערכת העיכול המייצרת מליוני מוליכים עצביים רבים ומרבית הסרוטונין בגוף - המוליך העצבי האחראי על מצב הרוח

טיפול נטורופתי בכאבים

פורסם ב: 01/11/2016
ד"ר גילה ידידיה (P.hD)מסבירה איך מחקרים חדשים מסבירים את הקשר בין גוף לנפש ובמיוחד איך כאבים קשורים לזכרון התאי,אפיגנטיקה,וכיצד אלה קשורים לטיפול בכאבים באמצעות תזונה ונטורופתיה.

מערכת העיכול והחיידקים - הטובים והרעים

פורסם ב: 13/08/2018
מה קורה כשטפילים מתרבים במעיים? עצירות כרונית, מעי רגיש ועוד. ד"ר גילה ידידיה (P.hD)מסבירה איך משפיעה אוכלוסיית החיידקים במעיים על בריאותנו. ואיך טיפול נטורופתי יכול להחזיר את האיזון למערכת העיכול.