רפואה טבעית - טיפול מונחה
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

דף הבית >> טיפול מונחה
 
עבודת מודעות
 
כולנו חווים קשיים,שינויים בחיים,משברים,אכזבות, כישלונות, תחושת חוסר וודאות, טראומות.... ,
השוני בין המצליחים שבינינו לאלה שעול החיים מכריע אותם הוא - לקיחת האחריות וסוד ההתמודדות. 
מצליח מי שמצליח לשמור על איזון פנימי בד בבד עם התמודדות עם הקשיים  תוך העצמת היכולת האישית
והפיכת הקושי למנוף להתקדמות בחיים.
האיזון הפנימי
מושג על ידי עבודה פנימית 
רצון לשינוי - שלב ראשוני המוביל לעשייה שתקדם אותך
אמון בעצמך - יש לך יכולת לסגל דפוסים בריאים ולשפר את איכות חייך 
לקיחת אחריות - קבלת ההחלטה לפנות לקבלת טיפול מקצועי
התחלת התהליך - מציאת המטפל המתאים לך - מתן אמון באיש המקצוע 
התמודדות - פתיחות והסכמה לקבל כלים חדשים ולהסתייע בהם. 
סבלנות והתמדה - כל שינוי כרוך בהבנה כי לתהליך אמיתי יש קצב משלו,
עליות וירידות, ​דבר המאפשר הבניית מציאות חדשה המשנה את הדפוס הקודם.
איך ניתן להיעזר בקלפים טיפוליים ?
 
הקלפים הטיפוליים פותחים דלת לעולם הפנימי של המטופל/ת דרך עבודה תהליכית,  מפגש זה מונחה ע"י המטפל/ת, אך בשונה מהגדת עתידות - כאן המידע כולו ניתן ע"י המטופל/ת  עצמו/ה דרך הנחיה מקצועית של המטפל/ת. הייחוד של הקלפים מתאפיין בכך שהם מאפשרים חיבור אל רבדים עמוקים שנחרטו בזיכרון הפנימי המצוי בתת מודע. בתהליך פתיחת קלפים נפתח צוהר למפגש עם רגשות אותם הדחקנו - דבר המאפשר פענוח דפוסי התנהגות בהווה - אותם נרצה להבין ו/או לשנות ולהשפיע על התנהלות חיינו - בעתיד.
 
כיצד מסייע דמיון מודרך ?
 
דמיון מודרך מאפשר חתירה להגשמת יעדים במציאות הפיסית. בתהליך של דמיון מודרך מתאפשרת חוויה של שחרור, עיבוד והרפיה של חוויות - כאשר שתי ההמיספרות של המוח (שני חלקי המוח - הימני והשמאלי) נוטלים בו חלק - כך מושג איזון ושלווה פנימית. המוח אינו פוסק מלחשוב לרגע והמחשבות שלנו מובילות אותנו לפעולה אותה נבחר לעשות, פעמים רבות דרך חשיבה מסוימת מובילה אותנו שוב ושוב לעשייה שתוצאתה אינה רצויה לנו ורק שינוי הגישה והמחשבה משנה גם את השגת התוצאה המקווה. פיתוח המודעות - הוא רב מימדי ופועל במספר מישורים - ישנן מחשבות ודפוסים שאנו מודעים אליהם וישנן מחשבות ברמה הפחות מודעת לנו עצמנו. ההדמיה שהיא פעולה מונחית - הפועלת פנימה ומאפשרת לנו להעז ולפתוח את עצמנו לדברים חדשים, בכך מאפשרת את שינוי התסריט ובניית מציאות חדשה ומתאימה שתשקף את השינוי שהתחולל בנו. השפעה זו יכולה לחול גם בכיוון ההפוך וליצור דרך העשייה שינוי תודעתי , כפי הנאמר בספר החינוך הכללי - "אחרי המעשים נמשכים הלבבות" : "אדם נפעל כפי פעולותיו", "כי אחרי הפעולות נמשכים הלבבות". והפירוש: פעולה חיצונית - גופנית מעוררת אצל האדם את מחשבת הלב, יוצא אפוא, שפעמים רבות חוויה של פעולת ההדמיה מונחית וחיצונית לנו-מדמה עשייה של ממש - בכך משפיעה על מרכז התודעה ומביאה לשיפור איכות החיים על ידי מיצוי היכולות האישיות ואיזון הקונפליקטים הפנימיים - דבר התורם לשינויים בעולם הפנימי ומשפיע על בריאות הגוף והנפש כאחת.
מידע על ההשלכות הבריאותיות

​ניתן לקרוא במאמר
-סטרס וחרדה והטיפול הנטורופתי/ ד"ר גילה ידידיה Ph.D., N.D.

 
חשים חרדה וסטרס לאורך זמן...- בריאותכם וודאי מושפעת מכך.מתלבטים ומחפשים טיפול מקצועי ומיומן- פנו עוד היום לטיפול !
אמצעי טיפול טבעיים אלה מוכחים כיעילים והשילוב ביניהם - מאפשר לך להפיק את המירב מהטיפול הטבעי.
שיטת הטיפול
 
הייחוד של גישה זו היא - הנחיה אישית תוך שילוב הטיפול לאיזון הגוף והנפש במקביל דרך - מדיטציה, דמיון מודרך, עבודה תהליכית בשילוב  טכניקות להעצמת המודעות והעלאת חסימות ורבדים רגשיים עמוקים. המטרה - רכישת מיומנויות של חשיבה חיובית, זיהוי מחסומים מעכבים - הגורמים גם לתחלואה פיסית  תוך חיזוק הערך העצמי על מנת להצליח. לצד הטיפול הרגשי, ניתן מענה למחלות המקבלות ביטוי פיסי בגוף והנובעות ממצבי חרדה וסטרס באמצעים נוספים - רפואת צמחים קלינית ,תזונה מתאימה, שחרור שרירים תפוסים וכאבים בעזרת הרפואה הסינית.
על חרדות ומתחים

עלייה ברמת הסטרס גורמת לחוסר איזון המביא לכך שרמת החיוניות יורדת, שינויים אלה באים לידי ביטוי לעיתים במדדי בדיקות הדם, כגון - עליה ברמות הסוכר,כולסטרול,קורטיזול ומיני מחלות נוספות. מחקרים מוכיחים כי עלייה ברמת סטרס מביאה לירידה באיכות חיים ובכך מעלה את הסיכון לתחלואה, ומאידך ככל שמשתפרת איכות החיים ניתן להוריד את רמת הסטרס ובכך למנוע תחלואה, שיפור ברמה הפיסית עשוי להשפיע לטובה על הרגעת הסטרס והלחץ. 
 

טיפול מונחה בקליניקה לרפואה טבעית נטורופתית בכפר סבא

file-download, file-download, page, document, download, paper