רפואה טבעית - רפואה סינית
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

דף הבית >> רפואה סינית
 
 
רפואה סינית היא רפואה שנבנתה מתוך התבוננות בטבע, והאדם - כחלק מהטבע. הראיה המסורתית כוללת את הבנת נפש האדם ויחסי הגומלין בין הגוף לנפש - דרך פילוסופית חיים שלמה הכוללת מושגים כמו- YIN ו-YANG/ חמשת האלמנטים/ שמונת העקרונות ועוד.
 
בבסיס הפילוסופיה ההבנה שיש ביקום מערכת איזונים בין כוחות מנוגדים המשלימים האחד את השני ומצויים בכל הדברים ביקום (יום - לילה, גבר - אישה, קיץ - חורף גוף - נפש, תנועה - סטטיות..)  כשכל העת מתקיימת דינמיקה של האחד בתוך השני.  בהקבלה - השגת איזון בגוף האדם, משקף את האיזון הקיים בעולם. אדם בריא הוא אדם שיש לו איזון פנימי, מצב בו שוררת הרמוניה של הגוף הפיסי עם הנשמה - מביא לבריאות והרגשת שלמות פנימית. כשיש חוסר או עודף באחד האלמנטים מופר האיזון והדבר מתבטא דרך סימפטומים שונים המעידים על מחלות כאבים וסבל... 
 
מושגים אלו תורגמו לגישה טיפולית שמטרתה לאזן את העודף/החוסר בגופנו, השיטה הטיפולית פועלת על רשת ערוצי אנרגיה העוברת במספר מסלולים קבועים והנקראים - מרידיאנים . ערוצים אלה אינם נמנים על כלי דם וורידים ועורקים והם מעין רשת וירטואלית מקבילה להם - דרכם ניתן להשפיע על הנעת הדם והאנרגיה (-צ'י בשפת המטפלים), וכן על איברים בגוף וזאת נעשה דרך - דיקור (אקופונקטורה), חימום ולחיצה בנקודות השפעה המצויות על כל אחד ממסלולי המרידיאנים.
 
נמצא כי - כוסות רוח/ דיקור סיני - אקופונקטורה /חימום במוקסה/ שיאצו –(שיטת טיפול בלחיצות) הם דרך יעילה להפגת הכאב, איזון יתר לחץ דם שיפור זרימת הדם ועוד... ואלה מסייעים רבות להרפיה ולהשבת האיזון והחיבור בין הגוף לנפש.
ידוע שמצב פיזי ונפשי משפיע על כיווץ השרירים וסוגרים בגוף וגורם לא אחת לכאבים עזים.
הקלת הכאב הכרחית לחזרה לשגרה ולהשלמת הטיפול הנטורופתי וההרבליסטי.

הטיפול משולב רפואה סינית ורפואה נטורופתית.  

הטיפול ברפואה סינית

השתנה מרובה בלילה

פוריות ומניעת הפלות

כאבי גב תחתון

כאבי עורף

כאבי גב עליון

כאבי ידיים

כאבי רגליים וידיים

כאבי סייטיקה

טיפול פיזיקאלי ברפואה סינית

רפואה סינית - טיפול בסימפטומים 

איזון אנרגטי | כאבים | דלקות | הפרעות הורמונאליות  

השאירי פרטים לקביעת תור  

דיקור - אקופונקטורה | חימום במוקסה | כוסות רוח | הילינג | רפואת צמחים

  מענה טבעי יעיל לכאבים | סטרס וחוסר שקט | איזון הורמונאלי | הפרעות במערכת העיכול