רפואה טבעית - טחורים
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

דף הבית >> טחורים
 
טחורים | Hemorrhoid

רקמות גדולות ונפוחות של כלי דם בדופן החלחולת, העלולות לפתח דלקת, קרישי דם,דמם. 

תסמינים
דימום לאחר הפרשת צואה, נפיחות וכאב מקומי, היתכנות של הפרשת ריר, תחושת מלאות וחוסר יכולת להתרוקן/עצירות.
תסמינים נוספים ודרכי הטיפול– בפירוט מידע נוסף.

מאפייני הבעיה
טחורים הם רקמות נפוחות ומכילות ורידים בדופן החלחולת ובפי הטבעת. טחורים עלולים לפתח דלקת לגרום לקרישי דם התרחבות או בליטה. טחורים פנימיים- נותרים בתוך פי הטבעת, וטחורים חיצוניים- בולטים אל מחוץ לפי הטבעת.

סיבות להיווצרות טחורים 
מאמץ רב בעת הפרשת צואה, מאפיין מצבים של עצירות, הריון, ישיבה ממושכת, מחלת כבד המעלה את לחץ הדם בווריד השער (Hepatic portal vein) 

תסמינים
דימום בעת הפרשת צואה וכאב עקב התנפחות הטחורים, הפרשת ריר ויצירת תחושה של התרוקנות חלקית, זיהום מקומי במקרה של אי שמירת היגיינה מספקת.

הטיפול הקונבנציונאלי 
נטילת תכשירים מרככי צואה, טיפולי הטרשה-הזרקה ישירה של חומר החוסם את הורידים,קשירת הטחורים/ קשירת גומיות הגורמות לניוון של הטחורים ונשירתם בהמשך. טיפולי לייזר או ניתוח מקומי להסרת הטחורים. 
הטיפול הטבעי בטחורים
  • יתמקד בתזונה מותאמת לריכוך מרקם הצואה, הכוונה להכנסת סיבים תזונתיים במזון דרך קבע. 
  • הנחיות לטיפול מקומי ושמירה על היגיינה 
  • במידת הצורך מתן פורמולה צמחית לשיפור פריסטלטיקה המעיים ומרקם הצואה
  • שימוש בארומתרפיה (שמנים ארומאטיים) לטיפול מקומי.
  • צמחי מרפא – ושילובם יחד בפורמולת לחיטוי ,כיווץ הטחורים והגברת זרימת הדם למקום. 
  • שילוב הרפואה הסינית כדי לחזק איברים ומערכות פנימיות כדי להביא לכיווץ הטחורים. שימוש בעזרת עשב הריפוי הסיני הקרוי "מוקסה" עשוי מצמח הבעירה לענה-(Arthmisia vulgaris) לחימום נקודות מסוימות המצויות על ערוצי אנרגיה בגוף(מרדיאנים). והמלצות לפעילות גופנית לחיזוק השרירים הטבעתיים.
*אין המידע באתר מהווה תחליף לקבלת טיפול והתייעצות מקצועית למטרת הטיפול במקרה הפרטי