רפואה טבעית - ניקוי רעלים
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

ניקוי רעלים - אחרי החגים
מי לא מכיר את הדחייה של דברים לאחרי החגים,  כתירוץ למה לא לעשות אותם כעת.
עד שהשעה דוחקת וחייבים, אבל ממש, חייבים  לטפל !

מתי זה קורה ? כשלחץ הדם עולה , הכבד שומני, השמנה, סוכרת,צרבות, כאבים ומיחושים  כאבי פרקים ועוד....
אבל יש מקרה אחד שדחיית הטיפול לאחרי החג, בעיקר לאחרי החגים, היא ממש רלוונטית.

הכוונה לטיפול נטורופתי הכולל  ניקוי רעלים של הגוף, יש המכנים זאת ניקוי כבד.
ונכון, הכבד עושה עבודתו גם ללא התערבותנו, אלא שלא פעם נמצא שאנו סובלים מכבד שומני, מכולסטרול גבוה, כאבי פרקים ועליה במדדי דלקת בדם, עייפות וכבדות ואפילו עצבנות, איך כל זה קשור לכבד? בכתבה אחרת, אבל אז כשסובלים-צריך סיוע של תרופות. ו/או שינויים באורח החיים לשיפור המצב הבריאותי הכולל.

ובכל זאת, למה דווקא כבד?
 הכבד הוא אחד ממסנני הרעלים הגדולים בגופנו ואליו מתכנס הכל. בראיה הנטורופתית הוא גם מקום אגירת כעסים , תסכולים ורגשות.   גישה זו, אינה חדשה והיא בעצם מבוססת גם על פי רפואות עתיקות יומין  הרפואה הסינית ורופאים ידועי שם, כמו הרופא הגדול הרמב"ם ותורת  הקבלה, הרואים באורח חיים בריא, מקור חיוני ראשוני לשמירת בריאות הגוף והנפש כאחת .

מה כולל ניקוי כזה?
הכוונה להכניס שינויים תזונתיים והרגלים חדשים שיאפשרו לגוף לעשות סוג של אתחול מחודש (רי-סטארט), להשיל  קילוגרמים עודפים ולא בדרך של ספירה קלורית , אלא דרך אכילת מזונות מועדפים שמאפשרים עיכול טוב יותר, פירוק יעיל של מרכיבי המזון והאצת חילוף החומרים בגוף, ולא אין הכוונה ללקיחת משלשלים לקסטיביים, שלקיחה ממושכת שלהם פוגמת בבריאות ובפעילות תקינה של המעיים. הכנסת חליטות וצמחי מרפא לצד תזונה מבוקרת לאורך תקופה קצרה ומוגדרת מראש, שלאחריה תינתנה הנחיות איך לחזור לתזונה רגילה שמתאימה לך .

מה התועלת ומה יוצא לי מזה?
קודם כל תחושה של קלילות השבת האיזון ותחושת חיוניות טובה יותר, שיפור במדדי  בדיקות הדם, ירידה במשקל ובריאות איתנה יותר וכן גם הרגשה של התחלה אופטימית חדשה עם תחילת השנה החדשה. וכן, לפעמים יש גם תופעות לוואי חיוביות נוספות שניתנות לבחינה בבדיקה חוזרת אצל הרופא שלך, הוא עשוי להחליט להוריד לך תרופה זו או אחרת בהתאם לשיפור שהושג לאחר הניקוי.
אז אם את/ה מעוניינים לעשות שינוי משמעותי - זה בדיוק הזמן המתאים לעשותו. עם הכוונה מקצועית נכונה בעזרת טיפול נטורופתי גם את/ה יכול/ה לעשות למען בריאותך.
 

ניקוי רעלים - אחרי החגים

*אין מידע כללי זה מהווה תחליף לייעוץ וטיפול מקצועי במקרה הפרטני

רוצה בשינוי? 
לטיפול נטורופתי יש מענה ששווה לנסות !

השאירי פרטייך ונחזור אלייך