טיפול נטורופתי בסוכרת
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

דף הבית >> מאמרים >> סוכר לא רק אוייב
 

 

סוכרת היא מגפת המאה  - למה מגפה?
כיוון שמחלה זו הגיעה למימדים של מגפה וזו התפתחה והתעצמה ביתר 
בעשורים האחרונים.
בשתי המחלות "סוכרת מבוגרים" ו - "סוכרת נעורים" -
המחלה מתבטאת בהפרעה בחילוף החומרים של גלוקוז.

האם ניתן לעצור את המחלה ולהפוך את המגמה?  
התשובה היא -  כן !!!

כיצד?
דרך יישום עקרונות הנטורופתיה והרפואה הטבעית.
התמודדות יעילה עם בעיית ההשמנה הקשורה להרגלי תזונה,
צריכה קלורית  וחילוף חומרים תקין בגוף.  
אכילת פחמימות מעובדות ומזוקקות ועודף שומנים רוויים משפיעה
ישירות על השמנת היתר. 
סוכרת קשורה בקשר ישיר לצריכה עודפת של מרכיבי מזון, המוכנסים דרך קבע למזון המעובד והמתועש שאנחנו אוכלים דוגמת מונוסודיום גלוטמט/ MSG /E621. נכון היום ניתן להשיג הכל על המדף במרכול, אבל- מה המחיר שאנחנו משלמים לכך שאורך חיי המדף ארוך ומשומר?   המחיר לא מאחר להגיע, למרות שהרפואה מאוד מתקדמת ומציעה שלל אבחונים ותרופות לדיכוי התוצאות המרות, הרי שאנחנו עדים לעלייתן ולהתפתחותן של מחלות, הנגרמות בשל צריכה עודפת של מזון המוצף בחומרים מלאכותיים.   חסר בשומנים טובים כאומגה 3, חסר בירקות ופירות הכוללים נוגדי-חמצון וסיבים תזונתיים - לא מאפשר לגוף להתמודד באופן יעיל עם חוסר האיזון של רמות הסוכר בדם.                                                      

איך ניתן למנוע את התפתחות המחלה?
דרך בחירת אורח חיים בריא הכולל : "כללי עשה" וכללי "אל תעשה". אימוץ הנחיות אלו יסייע לאזן את רמות הסוכר אצלך ואצל ילדיך, ויחזיר את השליטה בבריאותך לחייך.

מספר כללים חשובים לניהול ושליטה בסוכרת: ראשית- מה לא לעשות?
כנטורופתית, אמליץ להימנע מאכילת פחמימות ריקות- הכוללות קמח לבן, סוכר לבן,עוגות,  משקאות ממותקים וחטיפים מלוחים ומתוקים למיניהם, הכוללים גם תוספים מלאכותיים - המעלים את הסיכון להתפתחות תחלואה .
חשיפה ל- MSG  גורמת לעליה משמעותית בהפרשת אינסולין מהלבלב .
ב"סוכרת-נעורים", במיוחד, חיוני להימנע משתית חלב פרה - המהווה זרז להתפתחותה של מחלת הסוכרת. מחקרים העלו כי חלבון הפרה דומה במבנה המולקולארי שלו לתאי הלבלב שמייצרים אינסולין. המערכת החיסונית מזהה אותם כאחד ותוקפת את תאי הלבלב ומשמידה אותם.
הימנעות מאבקות מרק, אני מייעצת  להימנע מכל סוגי אבקות, גם אלה נטולי  MSG, הם מכילים כמויות גדולות של נתרן, ולהעדיף במקומם תבלינים וירקות שורש. לא לדאוג - מתרגלים לטעם הטבעי וזה לא פחות טעים, אשמח לתת עצות - איך אוכל יכול להיות טעים, ללא התוספות המלאכותיות.

מה כן לעשות?
להשלים חסר בשומנים טובים כאומגה 3, לאכול  ירקות ופירות המכילים נוגדי חמצון חשובים ויטמינים ומינראלים וסיבים תזונתיים החיוניים לנו. להרבות בשתיית מים על פני כל היום ואכילה מסודרת עם תפריט מזין ומאוזן המותאם לך כל 4 שעות.
להתמיד בשגרת פעילות גופנית –תדירות הפעילות ועוצמתה אינדוידואלית ועל פי המצב הבריאותי, אך היא חיונית לכולם !
גישת הטיפול הנטורופתי- מאפשרת להתמקד בשורשי הבעיה ולספק פתרונות לאיזון רמות הסוכר וכן להתמודד באופן הוליסטי  עם מצבך הבריאותי, עם  הופעת מחלת הסוכרת  עלולות להופיע "צרות נוספות" כמו : לחץ דם גבוה, שיבוש בחילוף חומרים והפרעות מטבוליות, הפרעות שינה, כאבים, סטרס גבוה ועוד.. 
הבשורה, שניתן להפוך את המגמה ולהחלים ממחלת הסוכרת – לקיחת  אחריות  לשינוי באורח חייך דרך הנטורופתיה  היא המפתח והמזור למחלה ! 

*אין המידע באתר מהווה תחליף לייעוץ וטיפול מקצועי במקרה הפרטני.

סוכר, לא רק אויב !

טיפול טבעי יעיל יכול לתת מענה מועיל  !

 
מסקנה - הפתרון להפרעה באיזון מחלת הסוכרת מצוי בידך !
 

השאירי הודעתך ונחזור אליך לשיחת אבחון וקביעת תור

אם רמת הסוכר בדמך גבוהה?
סובלת מהשמנת יתר? 
יתר לחץ דם?
 

לקריאת כתבות נוספות  ומאמרים
forward, forward, arrow, right
 האזינו לתוכנית רדיו - אורחת באולפן ד"ר גילה ידידיה
 מדברת על מערכת העיכול, רפואה טבעית , תזונה ובריאות גוף-נפש

050-5282030