רפואה טבעית - תנאי שימוש באתר
 
ברוכים הבאים לאתר-רפואה טבעית נטורופתית  https://www.gilacure.co.il/
 
האתר מציע מידע אודות השירותים אותם ניתן לקבל במרכז הטיפולי בקליניקה וכן מידע ראשוני על חלק מהמחלות וההפרעות הבריאותיות בהן ניתן לטפל בדרך טבעית. 
חשוב להקפיד ולעיין בתנאי השימוש וזאת כיוון שעצם השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים המפורטים להלן.
 
למי מיועד האתר? 
לכל מי שחפץ לגלוש באתר וליהנות ממנו,ובעיקר האתר מזמין את מי שזקוק לטיפול טבעי להתרשם מאפשרויות הטיפול הקיימות מידי בעלת מקצוע מוסמכת ומיומנת בתחומי הרפואה הטבעית- נטורופתיה/רפואת צמחים קלינית/טיפול פיזיקאלי ברפואה סינית (דיקור,כוסות רוח,חימום במוקסה)/ייעוץ אישי והנחיה בטיפול מונחה. 

זכויות באתר:
זכויות הקניין הרוחני (2013), לרבות זכות היוצרים, באתר ובכל מידע הכלול בו, לרבות עיצוב האתר, קבצים גרפיים, תמונות, טקסט, ליקוטים וכל חומר אחר הכלולים בו, שייכים לאתר רפואה טבעית נטורופתית של ד"ר גילה ידידיה .Ph.D .
ניתן להשתמש באתר לפי הפרטים המפורטים להלן:
ניתן לעשות באתר שימוש למטרת קריאה ולימוד אישי לצורך הבנה כללית של רשימת הנושאים והטיפולים המוצגים בו והתרשמות בטרם ההחלטה לפנות לטיפול מקצועי.
ניתן להפנות לאתר ולציין אותו ברשימת מקורות ולציינו בכפוף לזכויות היוצרים של עורכת האתר .
הגבלת אחריות
אין ההמלצות הכלליות שנכתבו באתר על מחלות ומצבים בריאותיים מהוות תחליף לקבלת טיפול רפואי/טיפול משלים ע"י איש/אשת מקצוע מיומן/ת בתחומים שהוצגו באתר. אין האתר מציע להסתמך על מידע זה כאמצעי אבחנה וכהמלצות טיפוליות במקום האבחון והטיפול האישי הישיר בכל מקרה ספציפי, ואין במידע זה בלבד כדי לבנות טיפול מקצועי מיומן במקום המפגש האישי עם מי שהוסמך/ה לעסוק בכך.
פרטיות וחיסיון במידע
באתר אמצעי יצירת קשר דרך הבאנר צור קשר- ניתן לציין בו מידע אישי ראשוני למטרת קביעת תור, מידע זה נשאר חסוי על פי המחויבות לקוד האתי המוצג באתר - ולא ייעשה בו כל שימוש אחר.
עריכת המידע
המידע באתר נכתב באופן שקול ובתשומת לב רבה, עם זאת אין בכך משום התחייבות כי לא נפלו טעויות ושגיאות.
התכנים באתר מתעדכנים על פי שיקול דעת העורכת ואין מחויבות לעדכנם במועדים קבועים.
הגבלת השימוש
אין להעתיק/ לצלם ולהשתמש בכל החומרים שנכתבו באתר הכוללים: קטעי מידע תוכן ומכלול איורים גרפיים שעוצבו בדפי האתר(תצרפים/תרשימים).
אין ליצור מהתכנים והעיצובים לקט או מאגר מידע מתוך האתר ולעשות בו שימוש.
אין להפיץ, לשווק, להציג, לשכפל, לפרסם, למכור או לעשות שימוש מסחרי כלשהו בכל תמונות, עיצובים גרפיים, טקסט או חומר אחר באתר.
קישורים למקורות חיצוניים
בהמשך תתווסף לאתר רשימת מקורות: ספרות מקצועית והפניות לאתרי אינטרנט אחרים. קישורים באינטרנט עשויים להשתנות- אין האתר אחראי על תכנים באתרי אינטרנט אחרים. אין לאתר זה כל שליטה על אתרים אחרים והשימוש בהם כפוף לתנאי השימוש, התקנונים, הכלולים באתרים אלה,לפיכך,בטרם הבחירה ללחוץ על הקישורים באתר ולהשתמש באתרים האחרים, מומלץ לעיין בתנאי השימוש וביתר התנאים המצויים בהם ולמלא אחר הוראותיהם. פעולה שתבצע באתרים האחרים תבוצע ישירות בינך ובין בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, ללא מעורבות כלשהי מצידה של - רפואה טבעית נטורופתית – https://www.gilacure.co.il/ והיא לא תישא בכל אחריות, מכל מין וסוג שהוא, לכל פעולה ו/או התקשרות ו/או רכישה שתבצע באתרים האחרים. בעשותך שימוש באתר אחר הנך מסכים שלא תהיה לך כל טענה או תביעה כלפי- רפואה טבעית נטורופתית – מכל מין וסוג שהוא כלפי בגין כל שימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות ו/או רכישה של מוצרים ו/או שירותים שתבצע באתרים אחרים, שפנית אליהם באמצעות הקישורים מהאתר.

הגלישה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלה. 
ניתן להדפיס דף-תנאי שימוש זה.

 
כל הזכויות שמורות לגילה ידידיה ©