רפואה טבעית - נשים
Facebook
המערך הטיפולי הכולל בקליניקה  מציע  פתרון מעשי בטפול טבעי למחלות כרוניות במערכת העיכול וחילוף החמרים, סטרס ממושך,הפרעות במערכת ההורמונאלית . ​שלוש מערכות הקשורות אחת לשניה, ומשפיעות אחת על רעותה בקשר גומלין הדוק.

שלום לך ,


שמי גילה, שנים רבות עסקתי בשאלת הסבל ובעיקר איך למנוע אותו.
מקור הסבל בחוסר איזון נפשי ופיזי והוא משפיע על מערכות רבות בגוף ובנפש. הסבל מחבר לנקודה הפנימית בתוכך.  כדי לצאת ממעגל הקסמים ולנהל משבר בריאותי פיזי ו/או רגשי המשיב לגוף את האיזון הפנימי , הדרך היא להתחבר תחילה לחכמת הגוף ולעשות להבראתו בכלים מתאימים.
 
רק ברפואה הטבעית שהיא בעצם רפואה שלמה (הוליסטית) - מצאתי תשובות לעצמי, למשפחתי ולמטופליי...
אני בטוחה שגם עבורך הפתרון לשיפור איכות החיים, לשמחה ולשלמות גופנית ונפשית נמצא - יחד בעבודה משותפת שלי איתך.  ברור לך שיש לך בעיה בריאותית כרונית, הסבל נמשך כבר הרבה זמן. כאבים, נדודי שינה, עייפות , תחושת חוסר אנרגיה ושינויים במצבי רוח.  הרגשה כללית שמשהו בגוף שלך יצא מאיזון. כבר היית אצל כמה רופאים וטרם פתרת את הבעיה. מיצית את זה והגעת למסקנה שהגיע הזמן לשינוי. 
 
הגיע הזמן לקחת את הטיפול בעצמך צעד קדימה ולהשקיע בתהליך שישיב את האיזון לחייך. 
מזמינה אותך לתהליך טיפול יסודי ומעשי באמצעות הרפואה הטבעית, המחזקת את המשאבים הגופניים והנפשיים ומדריכה אותך לאורח חיים בריא ולתחושה מאוזנת וטובה.  כאן תוכלי לקרוא להתרשם מהאפשרויות ולתאם פגישת אבחון - בה נמצא את המקור האמיתי לקושי,
וממלא את הכלים הנכונים לטיפול עבורך,שיינתנו על ידי או ע"י מטפלים אחרים אצלי בקליניקה - טיפול נטורופתי ורפואה טבעית בכפר סבא.

 טופס לקביעת פגישה 

דף הבית >> נשים
נשים          
 

מלאי פרטים  לקביעת פגישה

דלקת בדרכי השתן 
Urinary tract infection / UTI 
 

מחלה הנגרמת בשל הימצאותם של חיידקים בדרכי השתן.

תסמינים נפוצים: צריבה וכאב במתן שתן, תכיפות במתן שתן ייתכנו שינויים בצבע השתן, שעלול להיות עכור ולעתים אף התפתחות של חום וכאבים במותן לאור מעורבות של הכליות במחלה.
נשירת שיער | התקרחות
 
נשירת שיער מוגדרת כהידלדלות צמיחת השיער עד כדי הקרחה באזורים שונים כאשר שיער חדש בריא ונורמאלי אינו צומח במקומו. מצב של התקרחות עלול לנבוע מגורמים שונים... בעת הזדקנות, מחלות עור, תרופות לטיפול במחלת הסרטן, תת פעילות של בלוטת התריס ועוד...
דלקות גרון
(inflammation - larynx)
דלקת גרון עלולה להיגרם מסיבות שונות כזיהום נגיפי/ויראלי: חיידקים/וירוסים/טפילים/חד תאיים ונבגים הפולשים לגוף כאשר מערכת החיסון נחלשת. 
במקרה של זיהום חיידקי יש תחושת חולי כללי כאב גרון, גרון אדום, שקדים נפוחים, ...
תסמונת קדם ווסתית | PMS
 
הפרעה טרום ווסתית של השלב לוטאלי הנגרמת כתוצאה משינויים​ בתנודות ההורמונים  השחלתיים, מצב בו כשבועיים טרם הופעת הווסת מתעצמות תחושות של עצבנות,נפיחות בבטן, רגיזות, רגישות וגודש בשדיים, דיכאון, בכי...
 
 
גידולים שפירים של רקמת שריר,הגדלים במקומות שונים-על דופן הרחם, בתוכו או בחלל הרחם. הגידול השפירי שכיח בכ-50% מהנשים בגיל הפוריות. מחקרים הראו שנוכחותם וגודלם מושפעים מחוסר איזון ברמות האסטרוגן (-הורמון) בגוף האישה.
*אין המידע באתר זה מהווה תחליף לקבלת טיפול והתייעצות מקצועית למטרת הטיפול במקרה הפרטי.
לחץ נפשי והשמנה- מאמר 

גורמים לשחרור מואץ של הורמוני דחק קורטיזול ומוליכים עצביים שתפקידם לווסת את: התיאבון, מצב הרוח, מנגנון השינה והעירות ותגובת חרדה ודיכאון.
מצבים פיזיולוגים הגורמים למתח נפשי- יוצרים שרשרת תגובות, שמניעות מנגנונים שונים בגוף המביאים לתוצאה הסופית -  השמנה

 
תופעות גיל המעבר- מאמר 

גלי חום עצבנות, אובדן מסת שריר,היחלשות העצמות, הזעות מרובות, השמנה בטנית ועייפות, חוסר מוטיבציה ועוד... אבל מה שפחות מדובר שגם לא מעט גברים סובלים מתסמינים של גיל המעבר. גלי חום יכולים להפוך את חייכם למתישים, מאמללים ומעצבנים
אנמיה

 
מצב בו רמת ההמוגלובין (חלבון נושא חמצן) או מספר תאי הדם האדומים נמוכים מן הנורמה.
תסמינים:
עייפות,קוצר נשימה,דלקת בלשון,סדקים בזויות הפה וציפורניים, ציפורניים מתעוות כקונכיות,נשירת שיער,דכדוך,חיוורון...